Porsche

Porsche Boxter

Porsche(u)

Investice jsou potřebným vkladem. Dosáhnout špičkovou výkonnost je vždy obtížným úkolem. Zdědil všechen talent, který učinil z jeho předchůdce doslova živoucí legendu. Jeho vlastnosti však pojímá ještě radikálněji a zcela nově definuje pojem sportovního roadsteruInterier

Rozsah podélného nastavení sedadla je větší, přičemž pedály se posunuly dále dopředu. Tím naleznou i řidiči větších postav optimální polohu pro řízení. Tomu pomáhá i volant, který je posuvný a nyní také výškově stavitelný.
Nové materiály s novými strukturami a barvami vytvářejí jedinečnou atmosféru. I v okamžiku, kdy se celá vaše koncentrace soustředí na silnici.

InteriérObrazky

Porsche 1

Porsche 2

Porsche 3

Porsche 4

Porsche 5Zavazadlový prostor

Kufr

Uložení motoru uprostřed přináší jako vedlejší efekt také praktický přínos: Dvojici kobercem čalouněných zavazadlových prostorů s objemem překonávajícím všechny ostatní srovnatelné roadstery. Přední zavazadlový prostor byl oproti předchůdci dále zvětšen a pojme 150 l objemu. Zadní nabízí 130 l. To vše navíc při stažené i natažené střeše.

Aerodynamika

Aerodynamika

Dobré zprávy z aerodynamického tunelu. Díky vysunovatelnému zadnímu spojleru, kompletně zakrytované podlaze vozu a optimalizovanému tvaru vnějšího pláště karoserie byly dále zlepšeny hodnoty jak vztlaku, tak aerodynamického odporu. Pro kategorii roadsterů mimořádně nízký součinitel čelního odporu cx=0,29, činí z Boxsteru dokonalý etalon dané kategorie.

Deising

Desing

Stejně jako každé Porsche, také design nového Boxsteru hovoří jasnou řečí - dynamika musí z automobilu vyzařovat již v klidu. Boxster je na pohled skutečně ryzím roadsterem s bezprecedentním potěšením z jízdy. Tuto vlastnost na něm navíc dokonale vidíte. Je to zřejmé z napjatých blatníků, vypasovaných boků i "silácké" zádi. Řeč těla Porsche Boxster hovoří jasnou řečí: síla a agilita, nadčasovost a elegance, špičková technika a trvalá hodnota. Navíc také skutečné sportovní auto.

Motor

MotorSvoji sílu produkuje z nejlepšího možného místa ve voze. Přímo ze středu. Šest válců v plochém uspořádání má objem 2,7 l a produkují společně 176 kW (240 k) při 6400 ot./min. Největšího točivého momentu je přitom dosahováno v širokém rozmezí otáček 4700 až 6000 ot./min. Již po 6,2 s je schopen dosáhnout 100 km/h. Největší rychlost činí 256 km/h.

Poslední komentáře
09.04.2014 12:59:58: Skvělá sleva pro každého. Dopřejte si slevu 23% Oriflame registrace sleva.