Porsche

Porsche Cayman S

Cayman5

Cayman6

Cayman7

Cayman8

Cayman9

Komfort

K čemu potřebuje člověk ve sportovním kupé komfort? Zcela jednoduše k tomu, aby mu dodal pocit osobní svobody z pohybu. Vždyť sportovní styl jízdy, pro nějž je samozřejmě Cayman S skvěle připraven, si nebudete užívat v každém okamžiku. Právě v těchto případech nebudete nijak omezeni. Ani v jednom případě nemusíte dělat kompromisy. Ne v otázkách použitých materiálů, ne kvůli ergonomii, ne kvůli výbavě, kterou požadujete. To všechno je v modelu Cayman S obsaženo.

Cayman4

Bezpčnost

Sportovní vozy jsou rychlé. To je logické. Je proto logické bát se? Pro to nevidíme žádný důvod, protože otázky bezpečnosti bereme velmi vážně. Pro nás je bezpečnost stejně důležitá jako pohon či podvozek - z našeho pohledu se jedná o jeden z hlavních atributů sportovního vozu. Proto jsme model Cayman navrhli tak, aby poskytoval své posádce nadmíru bezpečí. Jedná se o souhru aktivní a pasivní bezpečnosti, která důsledně chrání svoji posádku.

Cayman3

Vzhled

Nový Cayman S je na první pohled typickým vozem Porsche. Jednoznačně. Příslušnost do jedné rodiny je zřejmá a jasně daná. Co říká druhý pohled? Stále se jedná o typické Porsche, ale s poněkud jiným charakterem. Je od přídě až k zádi napjatý jako sval. Jakoby vždy připraven ke skoku. Dramatická kombinace konvexních a konkávních ploch je vyjádřením čisté dynamiky.

Cayman2Pohon

Pro skutečný sportovní vůz platí: srdcem je motor. To je vlastní také modelu Cayman S. V tomto případě je srdce umístěno uprostřed. To je mezi kompaktními kupé nevídaná vlastnost. Přednosti jsou však zřejmé a jasně ukazují na sportovní charakter. V modelu Cayman S je motor od řidiče vzdálen pouhých 30 cm. Jsou přitom přímo spojeni. Každý povel je okamžitě proveden. Jeden pohyb nohou na plynu a motor se vytáčí. Až do přeřazení. Aby poté mohl zrychlovat dál. Přitom vzniká zvuková kulisa, která je možná jenom u vozu této konstrukce. S naléhavostí, kterou člověk cítí. A slyší.

Výkon
295 PS (217 kW) při 6 250 ot/min
0-100km/h za 5,4 s
Maximální rychlost 275 km/h

Cayman

Poslední komentáře
09.04.2014 13:12:21: Skvělá sleva pro každého. Dopřejte si slevu 23% Oriflame registrace sleva.
27.06.2012 17:58:37: Když musíte řešit věci půjčkou rychlé půjčky Zadlužování půjčkami s odpovědností konsolidace-pujcek...
07.06.2012 22:43:06: Net focus course = When you open a new bill and lose focus on exactly why. program do pozycjonowania...
07.06.2012 20:39:32: Because, I said? (: szkola windsurfingu