Seat

Seat Tolendo

Toledo ze předu

Toledo exteriér

Toledo inteiér

Toledo stř. panel

Toledo sedadla

Toledo převodovka

Motory


Nové Toledo je především SEAT, tedy skvělá kombinace silných a výkonných motorů, moderních technologií a úžasných jízdních vlastností. Proto je vybaveno moderními pohonnými a převodovými jednotkami představujícími absolutní světovou špičku.

Dva benzinové motory
2.0 FSI 110 kW/ 150 k
1.6 75 kW/ 102 k

Dva naftové motory
2.0 TDI* 103 kW/ 140 k
1.9 TDI* 77 kW/ 105 k

Kontextové odkazy ETARGET >> Přidej mezi ETARGET odkazy
Povinné ručení i havarijní pojištění výhodně Vyberte si vhodné pojištění v kombinaci s povinným ručením a spočítejte si cenu. Objednání přes internet s 10% slevou! Havarijní pojištění od ČSOB Pojišťovny Získejte kvalitní havarijní pojištění a povinné ručení Vašeho vozidla. ČSOB Pojišťovna Vám nabízí široké spektrum pojištění a osobního pojišťovacího poradce zdarma! Neváhejte. Dálniční známky 2007 na každé poště Dálniční známky od nynějška k zakoupení na všech pobočkách České pošty. olejservis.cz - Internetový obchod s olejiOleje Castrol, Shell, Mobil, Esso, Fuchs, Slovnaft Madit, Paramo Trysk, BP, online obchod, dodání celá ČR. Motorové, převodové oleje. Autochemie, autokosmetika. Aditiva Militec-1. On-line půjčky a úvěry na cokolivVýše půjčky10 000 - 1 000 000Kč, roční úrok již od 8,48%, doba splácení 6-72 měsíců. Sjednání úvěru on-line přes internet trvá cca 10 minut.

Nápověda k reklamě


Desing

Na počátku vývoje designu nového vozu SEAT Toledo jsme si položili otázku: Proč by nemohl sedan spojovat skvělou formu i účelnost? Myslíme si, že jsme na tuto otázku odpověděli velmi dobře. Připravte se na vzrušující nový styl řízení sedanu. Nové Toledo přichází s kombinací tradičně populárního designu firmy SEAT, velkorysého prostoru a nové úrovně účelnosti - výsledkem je doslova elektrizující automobil, připravený vyhovět všem potřebám spojeným s Vaším životním stylem.

Úvod


Nový SEAT Toledo rozhodně není jenom dalším přírůstkem do dlouhé řady konvenčních vozů - je totiž přímo definicí moderní podoby klasického sedanu.

Nový automobil je skvělou kombinací sportovní technologií SEAT,nekonvenčního designu, nečekaně velkého prostoru i účelnosti, a představuje skutečný mezník v pojetí automobilů jako součásti životního stylu - SEAT Toledo třetí generace nabízí dostatek svobody, výkonu a osobního výrazu pro jakýkoli životní styl. Nový SEAT Toledo - možná všichni míříme stejným směrem, ale důležité je, jakým způsobem se k cíli dostanem.

Kontextové odkazy ETARGET >> Přidej mezi ETARGET odkazy
On-line půjčky a úvěry na cokoliv Výše půjčky10 000 - 1 000 000Kč, roční úrok již od 8,48%, doba splácení 6-72 měsíců. Sjednání úvěru on-line přes internet trvá cca 10 minut. Půjčky bez potvrzení o přijmu Rychlá půjčka opravdu pro každého, do 50 000Kč nepotřebujete potvrzení o příjmu. Pronájem aut na SuperLetuska.czVýstupem z letadla, naše péče o Vás nekončí - prostřednictvím našeho on-line systému můžete objednat pronájem auta podle Vašich představ a požadavků. V ČSOB si vyberete úvěr přesně podle vašich potřebČSOB Kreditní karta pro drobná přání a jistotu finanční rezervy. Větší a dražší přání zajistí některá z ČSOB Půjček. Na největší sny je ČSOB Americká hypotéka. Stanice technické kontroly v Praze - MotolSTK - emise Motol - technické prohlídky, dovozy, evidenční kontroly, přestavby, emise benzín i diesel pro osobní a nákladní automobily do 3,5 tuny, dodávky, motocykly a přívěsy.

Nápověda k reklamě

Poslední komentáře
16.10.2008 18:52:44: vse o tuningu www.bondtuning.osoba.cz
05.09.2008 20:26:11: seat je moc dobry auto