Volkswagen

Volkswagen Phaeton

Phaeton z boku

Phaeton exteriér

Phaeton ze zadu

Phaeton předek

Ceník

Ceník je zapsán ve formátu PDF, formát PDF přehrává Adobe Reader, který je na stažení zde: Download . Pro ty, co mají pomalejší net, je tu program , který přejrává taky PDF,ale má jen 930 Kb: Download.

Zde je ceník: Download

Technika a bezpečnost

Zážitek pro řidiče, jemuž se nic nevyrovná.

Lámat rekordy je obtížné. Je k tomu nutný přirozený smysl pro perfektnost i notná porce zkušenosti a know-how. Jinak řečeno: Potřebujete naše vývojové specialisty. Díky nim nemá Phaeton při hodnocení použitých technologií a inovací konkurenci. Dynamické pohonné agregáty, sofistikované pneumatické odpružení a komfortní řízení "servotronic" Vám zaručí mimořádný zážitek z jízdy.

Volkswagen Phaeton

Třída motorů sama pro sebe.

Volkswagen Phaeton je konstruovaný pro bezpečnou jízdu rychlostí až 300 km/h, jeho nejvyšší rychlost je však z bezpečnostních důvodů elektronicky omezena na 250 km/h. Motory Phaetonu stanovují ve všech ohledech nová měřítka ostatním konstruktérům. Enormní důraz na kvalitu každého prvku a stálá rezerva síly ve všech jízdních režimech dělá z řízení Phaetonu opravdový zážitek. Jezdit Phaetonem znamená neustále vstřebávat intenzivní pocit naprosté bezpečnosti a suverenity.

Pneumatické odpružení.

Pneumatické odpružení zcela nové koncepce, které disponuje o více než 30 % větším objemem vzduchu než všechny srovnatelné systémy, vlastně slučuje čtyři podvozky v jednom. Výsledkem je jedinečný jízdní komfort při jízdě po jakémkoli povrchu.

Volkswagen Phaeton


Pohon všech kol 4Motion.

Inovativní systém stálého pohonu všech kol 4Motion ve spojení s dvanáctiválcovým motorem rozděluje v každé situaci sílu motoru optimálně na všechna čtyři kola. Výsledkem je ideální přenos síly, maximální bezpečnost jízdy a čistá radost z jízdy.

Nová generace.

Kdekoliv bylo využití nejvyspělejších technologií smysluplné, tam je konstruktéři stoprocentně využili. Vždy však pamatovali na to, aby na prvním místě stál člověk a nikoli jen snaha o čistě technickou inovaci. Vznikl tak systém, který myslí zároveň s řidičem a poskytuje mu maximální komfort. Ten je zajištěn množstvím nových funkcí a možností individuálního nastavení. Příjemné je i naprosto jednoduché a jednoznačné ovládání všech systémů.

Audiosystémy.

Smysl pro detail se projevuje i v konstrukci palubních audiosystémů, které jsou speciálně vyladěné podle tvaru interiéru Phaetonu. Audiosystémy lze individuálně nastavovat tak, aby pasažér měl zaručenou optimální kvalitu poslechu.

Komfort a Design


Umění perfektnosti.

Stačí jediný pohled a každému je okamžitě jasné, že Phaeton nově definuje luxusní třídu automobilů. Dělá to emotivně a zcela jinak, než všechny ostatní automobily světa. Phaeton má zcela svébytný design, který vyjadřuje perfektnost a vášeň. Je koncipován jako limuzína luxusní třídy, která se vyznačuje dokonalým zpracováním každého detailu. Nechejte se okouzlit.

Tvary, které provokují.

Phaeton stanoví nové standardy v mnoha ohledech. Samozřejmě i v designu. Mimořádně čisté linie jeho tvarů a jedinečná harmonie techniky a smyslné estetiky jsou výrazem a zároveň symbolem ducha doby nového tisíciletí.

Karosérie

Styling karoserie je velmi působivý. Jasné, harmonické proporce signalizují převahu síly a dostatek sebevědomí.

Laky.

Pro Phaeton byl vyvinut zcela nový postup lakování. Výsledek je skvělý: Barvy doslova září a jsou i mimořádně odolné proti poškrabání.

Koncovky výfuku.

Volkswagen Phaeton poháněný motorem W12 má výrazně sportovní design. Koncovky jeho výfuku jsou chromované a jsou dokonale začleněny do zadního nárazníku.

Každý Phaeton je unikát.

Moderní design a jasné členění křivek a linií karoserie Phaetonu pokračuje i v jeho interiéru. Smyslná estetika nejušlechtilejších materiálů dodává prostoru pro cestující luxusní atmosféru. Zákazníci mohou téměř libovolně volit a kombinovat barvy, materiály a výbavy. Můžete si být jisti: Váš Phaeton je tak jedinečný a výjimečný jako Vy sami.

Výbava v kůži.

Exkluzivní kožené čalounění "sensitive" a "vienna" je možné získat v několika barevných provedeních - šedém "kristallgrau", černém "anthrazit", béžovém "sonnenbeige", modrém "navyblue" nebo petrolejovém "petrol". V případě zájmu lze zvolit i rozšířené čalounění "sensitive", které zahrnuje i palubní desku, dveřní výplně a zadní stranu opěradel předních sedadel.

Volant.

Ušlechtilý design a technika nejvyšší úrovně se spojuje v multifunkčním volantu elegantního čtyřramenného designu: Věnec a ramena volantu jsou potaženy jemnou kůží ve stejné barvě, v jaké je vyvedena horní část palubní desky. Integrované ovladače umožňují komfortní a bezpečnou obsluhu často využívaných přístrojů, jako jsou např. autorádio nebo telefon.

Povrch pedálů.

Perfektnost dotažená do posledního detailu je u nové luxusní limuzíny automobilky Volkswagen samozřejmostí. I povrch pedálů je zhotovený z vysoce ušlechtilé oceli.

Analogové hodiny.

Phaeton je vybaven vším, co Vám zpříjemní život. Analogové hodiny jsou stylově začleněné do dřevěné lišty přístrojové desky a nastavují se synchronně s navigačním systémem pomocí systému satelitní navigace.

Dřevěné dekorativní prvky.

Vždy s noblesou: Pro interiérové dekorační lišty jsou použity výlučně vybrané druhy ušlechtilého dřeva - eukalyptus, myrta, kořenové dřevo ořechu nebo kaštan. Můžete volit nejrůznější druhy vykládání dřevem.

Osvětlení interiéru.

Perfektní koncept osvětlení interiéru limuzíny Phaeton vnáší do Vašeho života nové světlo: Můžete si individuálně nastavit intenzitu všech světel - prostorového osvětlení ve vnitřním zpětném zrcátku, předního i zadního stropního světla, čtyř čtecích lampiček i automatického osvětlení prostoru pro nohy.

Chromované dekorativní prvky.

Uvedete se v nejvyšším lesku: Kulisa řazení a analogové hodiny září ušlechtilým chromem.

Úvod

Je to pouze automobil?

V luxusní třídě automobilů už nic nebude tak, jak to bývalo dříve. Objevil se totiž Phaeton - mistrovské dílo značky Volkswagen - a stanovil zcela nová měřítka. Byl vyvinut s vizí výjimečného automobilu, vyrábí se v unikátní továrně a je spojen s nabídkou vynikající péče a služeb.

Sedadla nastavitelná v 18 směrech.

Volkswagen Phaeton se stal díky svým komfortním sedadlům prvním vozem, který získal potvrzení, že jeho sedadla nezpůsobují zdravotní komplikace. Inovativní techniku těchto sedadel ocenili odborníci prestižní cenou "Professor Ferdinand Porsche Preis 2003".

Žádné komentáře