Porsche

Porsche Caynne Turbo S

Porsche 7

Porsche 8

Porsche 9

Porsche 10

Porsche 11

Porsche 12

Porsche 13

Porsche 14

Porsche 15

Komfort


Více místa v interiéru vozu, více komfortu. I s velkorysou nabídkou prostoru je vůz tak sportovní, jak můžete od Porsche očekávat. Sériově dodávaná kožená sedadla se starají o tradiční a honosnou atmosféru. Třípaprskový volant a spínací skříňka vlevo jsou jen dvěma z mnoha dalších typických znaků, které z modelu Cayenne dělají skutečné 3. Porsche.

Porsche 5

Porsche 6

Bezpečnost

Sebekontrola a stabilita jsou důležitými vlastnostmi nejen u lidí, ale také u automobilů Porsche. Modely Cayenne se vyznačují vysokou mírou bezpečnostních rezerv. Aktivních, stejně jako pasivních. Jen díky nim si můžete naplno užívat skutečného jízdního potěšení.

Porsche 4

Podvozek

Při vývoji modelu Cayenne bylo okamžitě jasné následující: Pro Porsche těchto rozměrů na světě neexistují žádné komponenty podvozku, které by bylo možné použít a které by byly schopné jeho sílu přesně převést na silnice tak, aby zajistily chování, které člověk od automobilu Porsche vyžaduje. Nápravy, odpružení, řízení - vše muselo 100 % odpovídat 3. Porsche. Přinést 100 % výkon. 100 % každodenní použitelnost. Začali jsme proto na čistém papíře. Výsledek: 100 % Porsche.

Porsche 3

Pohon

Cayenne Turbo S je označení, které zrychluje tep a zvyšuje pozornost. A také zaručuje: mimořádnou výkonnost. Na silnicích, stejně jako mimo ně. Již po nastartování je zřejmé, že osmiválec o objemu 4,5 litru přeplňovaný dvojicí turbodmychadel, který je modifikovanou verzí motoru typu Cayenne Turbo, splní přesně to, co jeho označení naznačuje.

Cena 3 561 000 Kč

Výkon: 521 koní

Maximální rychlost: 270 km/h

0-100 km/h: 5,2 s

Porsche 2

Vzhled

Leštěná čtveřice koncovek výfuku na zádi podtrhuje sportovní charakter Vašeho vozu. Stejně tak jako nápis Cayenne Turbo S na zádi. Dynamický výraz svého Cayenne Turbo S však můžete dále zdůraznit. Na přání totiž dodáváme paket SportDesign, který byl ohodnocen cenou iF Design Award 2005 a dokonale ladí s tímto supersportovním vozem. Obsahuje optimalizované provedení přední části s integrovanými kruhovými mlhovkami, pozměněnou zádí se zvýrazněným střešním spoilerem, stejně tak jako nově tvarovanými prahovými lištami. Díly optimalizované v aerodynamickém tunelu Porsche automobil opticky snižují. Spodní lišta předního nárazníku, záď tvarovaná ve stylu difuzoru, stejně tak jako střešní spoiler jsou provedené v barvě matného hliníku.

Porsche 1

Žádné komentáře