Tuning-Rady

Druhy Folií na auto

Bezpečnostní fólie na automobily

Použití bezpečnostní fólie na autoskla je výrazným zvýšením bezpečnosti v automobilu. Nainstalovaná fólie sklo zpevní a v případě nehody tak zabrání jeho vysypáni a poranění osob v automobilu, ale především znemožní nežádoucím osobám proniknutí do automobilu a odcizení vybavení, nákladu nebo samotného vozu. Vysoce účinně UV absorbéry s účinností až 98% obsažené v lepidle ochrání interiér
vozu proti ničivému UV záření. Lze použít také fólii s kombinací tónované a bezpečnostní fólie v jedné.

Protisluneční a tepelně - izolační fólie

Okenní fólie vynikají tou vlastností, že umožňují průhled skrze naistalovanou fólii bez zkreslení viditelného paprsku. Samotné sklo nezabrání průniku UV záření a sluneční energie do bytů, domů a kanceláří, proto je použití okenních fólií tím nejideálnějšim řešením pro naše větší pohodlí a soukromí, ale také pro naše zdraví.

Reflexní fólie
- tzv. zrcadlové fólie obsahují mikrovrstvy kovových částic, které znemožňují průhled do místností, zároveň poskytují maximální schopnost odražení sluneční energie a pohlcení UV záření.

Nereflexní fólie
- jsou vhodné všude tam, kde nemohou i být použity fólie reflexní, např. u historických budov, kde nenarušují jejich původní vzhled.

Exteriérové fólie
- mají absolutně nejvyšší účinnost při odrazu a pohlcení sluneční energie a UV zářeni ještě před proniknutím do interiéru. Vynikají svojí dlouhodobou životností a odolností vůči atmosférickým vlivům.

Tepelně - izolační fólie
- omezují úniky tepla skrze skleněné plochy v zimním období, snížení dle typu fólie až o 25%. Zejména v letních měsících maximálně omezují průnik škodlivého UV záření do interiéru.

Privátní fólie
- speciální matová fólie nahrazující pískované sklo je určená k zneprůhlednění skleněných ploch při zachování maximální propustnosti světla, ochraňuje vaše soukromí v koupelnách, bazénech, fitness centrech, nemocnicích a léčebnách a všude tam, kde nechcete být viděni z okolního prostředí a z ulice. V nabídce jsou i fólie imitující namrzlé sklo.

Okenní fólie změní estetický vzhled vašeho domu a dodají mu moderní a novější ráz.

Žádné komentáře