Tuning-Rady

Milotec úpravy

Připravili jsme designově "tvrdší" stylingový SPORT paket Milotec pro vozy Škoda Octavia I. 09/00–›. Díl na přední kapotu včetně výdechů motoru a sportovní masky s mřížkou (4.700 Kč), přední nárazník s mřížkou (5.200 Kč), boční prahy (2.400 Kč) a zadní nárazník (4.990 Kč). Zvýhodněná cena kompletu = 15.900 Kč včetně DPH.

Větrné clony (tzv. ofuky) pro vozy Škoda

Nabízíme Vám velice praktický doplňek a to větrné clony, které nejen že optimálně usměrňují proudění vzduchu při pohybu vozu, ale brání i vniknutí dešťových kapek v případě lehce pootevřeného okénka při sychravém počasí. Dejte přednost vysoké kvalitě, námi nabízené clony jsou vyrobeny z materiálu Acrylglas.

Připravujeme Body-Kit pro vozy Škoda Octavia II RS Combi

Sada se bude skládat ze tří párů jednotlivých dílů a to rozšíření předního nárazníku, rozšíření bočních prahů a rozšíření zadního nárazníku. Díly budou vyráběny z černého ABS vhodného k přelakování do barvy vozu. Obsah balení bude - jak je již zvykem - obsahovat kompletní montážní materiál včetně návodu k lakování. Cena zatím není stanovena, ale nebude se příliš lišit od ceny sady Body-Kit určené pro klasické vozy Škoda Octavia II, která činí 3.600 Kč vč.DPH.

Škoda Roomster ve stylingové úpravě Milotec

Vážení návštěvníci těchto stránek,
představujeme vám nový vůz mladoboleslavské automobilky Škoda Roomster v stylingové úpravě Milotec. Na fotografiích je vyobrazen vůz s více jak 25 novými doplňky jak exteriéru vozu, tak interiéru. Výroba jednotlicých dílů bude nabíhat postupně v průběhu tohoto roku.

Váš Team Milotec-CZ.
    

Připravujeme další doplňky pro interiér vozu Octavia II

Brzy rozšíříme naší nabídku o další doplňky z ušlechtilé oceli, tentokrát pro interiér vozu Škoda Octavia II. Plánovaná sada bude obsahovat 1 pár rámečků odkládacího prostoru v sedadlech, 1 pár dekorativní lišty páčky zdvihání sedadla a 1 pár rámečků vnitřních svítilen předních dveří.

Žádné komentáře