Volkswagen

Volkswagen Golf Gti

Golf GTI ze předu

Golf GTI ze zadu

CENIK


Ceník je zapsán ve formátu PDF , který lze přehrát vo programu Adobe Reader, který je na stažení zde : Download

Pro ty , co mají pomalší net je tu programFoxit PDF Reader , který taky přehrává PDF, ale má jen 930 Kb: Download

Ceník je zde: Download

MOTORY

1,4 l, 55 kW - základní motorizace.

Tento čtyřválcový šestnáctiventilový benzinový motor se nabízí za atraktivní cenu a přitom potěší nízkou průměrnou spotřebou 7,0 l/100 km. Volkswagen Golf dosahuje s tímto agregátem max. rychlosti 164 km/h.

Motory FSI®- sportovní a úsporné.

Motory FSI jsou pružné díky přímému vstřikování paliva. K dispozici jsou verze o výkonu 66 kW, 85 kW a 110 kW. Stejně jako ostatní motory pro model Golf splňují i motory FSI přísnou emisní normu EU 4. Motor 2,0 FSI Turbo pro verzi GTI nabízí max. výkon 147 kW a max. točivým momentem 280 Nm

TDI - recept na výkon a nízkou spotřebu.

Vysoký točivý moment, klidný chod a skutečně nízká spotřeba - to jsou hlavní charakteristiky motorů TDI. Vybrat si můžete verzi s max. výkonem 66 kW a max. točivým momentem 210 Nm, 77 kW/250 Nm nebo dokonce 103 kW/320 Nm.

DSG - automatická převodovka s dvojitou spojkou

U této převodovky téměř nepoznáte změnu rychlostních stupňů. Při řazení nedochází k přerušení tažné síly, které je typické pro automatizované převodovky. Při vysoce komfortních vlastnostech je tak zprostředkován doposud nevídaný pocit dynamiky řazení. Vysoký stupeň účinnosti převodovky se velmi blíží klasické manuální převodovce

DEISING

Výrazný a autentický.

Nový Golf je synonymem pro spojení moderního designu, výborné dynamiky a inovativních technologií pohonu. Charakteristický zadní sloupek, vyloženě sportovní ráz přední části vozu a "svalnatá" silueta zcela jasně demonstrují suverénní dynamiku.

Přední partie vozu.

Aerodynamický tvar nově navržené přední partie optimalizuje hodnoty odporu vzduchu. Charakteristické jsou také zdvojené světlomety se směrovkami umístěnými příčně. Blatníky vytvářejí nad světlomety výrazný oblouk. Společně s mřížkou chladiče a nárazníky lakovanými v barvě vozu tvoří výrazný dynamický prvek designu.

Zadní partie vozu.

"Svalnatá" zadní partie zdůrazňuje sílu, která z Golfu vyzařuje. Výrazné koncové světlomety okrouhlého tvaru jsou z poloviny začleněny do víka zavazadlového prostoru. Nový Golf je stejně agilní a dynamický jako všechny předchozí generace.

Světla - vidět a být viděn.

Pomocí směrových světel integrovaných do vnějších zrcátek dáváte ostatním účastníkům silničního provozu najevo, že se chystáte odbočovat. Můžete se také rozhodnout pro xenonové světlomety s dynamickou regulací sklonu nebo pro ostřikovače světlometů

Interiér - prostorný a pohodlný.

Typický pro Volkswagen je čistý design. Všimněte si ergonomie: Všechny ovládací prvky a spínače jsou umístěny přesně tam, kde je intuitivně očekáváte. Komfortní sedadla lze nastavit výškově i podélně, je možné regulovat také jejich sklon. Nabízejí optimální boční oporu.

Interiér - vyšší a delší.

I spolujezdci, kteří měří více než 190 cm, mohou na zadních sedadlech cestovat pohodlně. Své kufry a tašky uložíte bez problémů do velkého zavazadlového prostoru. Pokud byste potřebovali více prostoru pro náklad, můžete velice jednoduše sklopit zadní sedadla.

Žádné komentáře