Volkswagen

Volkswagen Passat

Pasat exteriér

Pasat ze předu

Pasat ze zadu

Rozměry limuzíny


Vnější rozměry

Délka, mm 4765

Šířka, mm 1820

Výška, mm 1472

Rozvor, mm 2709

Rozchod, vpředu/vzadu mm 1552/1551

Průměr otáčení, m cca 11,4

Zavazadlový prostor

Délka (podlaha zavazadl. prostoru), mm 1164/1970

Šířka, mm 1 412

Šířka (mezi podběhy), mm 1014

Výška (nákladová výška), mm

Objem zavazadlového prostoru, l 485 (4Motion: 461)

Nádrž na palivo

Objem, l cca 70 (4Motion: 68)

Ceník

Ceník je zapsán ve formátu PDF , který lze přehrát pouze v programu Adobe Reader, Který je ke stažení zde: Download

Ceny limuzíny ke stažení zde: Download

Ceny Variant: Download

Design

Energie. Pohyb. Síla.

Design nového Passatu naznačuje budoucí stylistické trendy. Jasná řeč harmonických tvarů potvrzuje, že pokud jde o inovace a emoce, udělali návrháři automobilky Volkswagen zase velký krok kupředu. Design Passatu v sobě spojuje fascinující dynamiku s elegancí - výsledkem je skvělý vůz, který hned na první pohled dává najevo, že od něj můžeme očekávat nevšední výkony i zážitky.

Propracovaný styling.

Délka činí 4,77 m a šířka dosahuje 1,82 m. Stylové čisté linie dávají vyniknout jeho sebevědomé suverenitě. Dynamické proporce a větší šířka mu propůjčují nezaměnitelný image vysoce výkonného vozu.

Výrazná tvář.

Přední partie nového Passatu hovoří o smyslu pro dokonalost. Sebevědomá tvář vozu vyzařuje ušlechtilost a hrdost. Výrazné karosářské linie vedou přes přední část vozu, kde se spojují a vytvářejí chromovaný rámeček nově řešené masky chladiče, která připomíná šlechtický erb.

Skvělý vzhled.

Trvalý dojem zanechají atraktivní kola. Díky 16" kolům z lehkých slitin "Milwaukee" a "Monza" s pneumatikami šířky 215 mm, nebo 17" kolům z lehkých slitin "Macau", "Monte Carlo" a "Wetswood" (tato kola jsou nabízena za příplatek) s pneumatikami šířky 235 mm Vám budou silnice ležet doslova u nohou.

Stylová atmosféra.

Pro interiér nového Passatu je typická dokonalost každého detailu. Promyšlená souhra ušlechtilých materiálů a pečlivě vybíraných dekorativních prvků umocňuje moderní, vzdušnou atmosféru interiéru. Do modelů Passat Highline se na přání dodávají dekorativní prvky z "kartáčovaného" hliníku. Atmosféru luxusu, ve které se budete cítit jako doma, vytvářejí zase dekorativní prvky z vybraných druhů leštěných dřev - z kořenů ořešáku, kmene topolu nebo exotického dřeva Makassar.

Komfort

Nejkomfortnější Passat všech dob.

Od nynějška můžete nově definovat svá přání - díky novému modelu Passat bude Váš život ještě příjemnější. Passat udělá vše pro to, aby Vám poskytl prvotřídní komfort a dokonalý požitek z jízdy. Proto konstruktéři promýšleli i ty nejmenší detaily. Výsledkem je automobil, který díky spoustě inovací stanovuje úplně nová měřítka. Můžete se těšit na mimořádný luxus, na který si rychle zvyknete.

Faktor dobrého pocitu.

Dokonalé uvolnění nabízejí na přání dodávaná přední sedadla s možností elektricky ovládaného nastavování ve 12 směrech. Elektricky lze u těchto sedadel nastavit jak podélnou polohu, tak i výšku sedáku, nastavovat lze také sklon opěradla i sedadla. Nastavitelná je i bederní opěrka. Inteligentní "paměť" sedadla si zaznamená Vaše individuální nastavení sedadla a zrcátek.

Bohatství nápadů.

Ideálně promyšlené: Díky četným odkládacím schránkám a přihrádkám různé velikost a provedení si můžete všechny své drobnosti uspořádat tak, abyste je měli kdykoli po ruce. Vpředu jsou místa dokonce i na 1 l PET láhve s nápoji nebo na silný autoatlas. Také deštník dodávaný na přání je dobře uložen v přihrádce určené speciálně jen pro něj. Za horkého léta si můžete ochladit nápoje v klimatizované přihrádce před spolujezdcem.

Individuální nastavení teploty.

Nový Passat je vybaven klimatizací "Climatronic". Dvouzónová regulace teploty umožňuje individuální nastavení teploty na levé i pravé straně interiéru. Nepřímé výdechy ventilace navíc zabraňují vzniku průvanu. Další předností je na přání dodávaná elektricky ovládaná roletka zadního okna, která cestujícím na zadních sedadlech zaručuje optimální ochranu před slunečními paprsky.

Tichá jízda.

Nový Passat Vás bude hýčkat vynikajícím akustickým komfortem. Interiér vozu je účinně odhlučněn, karoserie a podvozek byly důsledně optimalizovány, tak, aby byly splněny maximální nároky kladené na stabilitu, vibrace i akustiku. Určitě oceníte, že i při rychlé jízdě se můžete nerušeně bavit s ostatními pasažéry: Aerodynamický hluk, vyvolaný prouděním vzduchu kolem karoserie, i hluk od nerovností vozovky jsou sníženy na minimum.

Specialista na dokonalý poslech.

Pravým zážitkem pro Vaše uši bude dokonalý poslech hudby či slova, garantovaný za příplatek nabízeným desetikanálovým audiosystémem "RCD 500 Dynaudio Sound" s měničem CD disků. Čtyři výkonné basové reproduktory, dva středotónové reproduktory, jejichž role je naprosto nezastupitelná, a čtyři maximálně dynamické vysokotónové reproduktory Vám spolu s celkovým výstupním výkonem 600 W poskytnou skutečně brilantní zážitek, který se svojí kvalitou vyrovná požitku z poslechu živé hudby v koncertním sále.

Fantastický prostor.

Pro nový Passat je charakteristický velmi prostorný interiér - díky citelnému nárůstu všech vnějších rozměrů nabízí Passat vnitřní prostor odpovídající vozu vyšší třídy. To ocení bezprostředně nejenom cestující na všech sedadlech, ale nový Passat se blýskne také při nakládání: Zavazadlový prostor nového modelu Passat má nyní základní objem 485 litrů a Passat Variant pojme 513 litrů a při sklopených zadních sedadlech dokonce 1956 litrů.

Praktická řešení.

Zavazadlový prostor verze Variant je velmi variabilní. Zadní sedadla se dají sklopit a podlaha je polohovatelná.


Mnoho světla.

I za úplné tmy nastoupíte i vystoupíte bezpečně a komfortně, a to díky světlometům s funkcí "Coming home" a "Leaving home" (série pro verzi Higline). Pomocí klíče s dálkovým ovládáním se aktivují tlumená světla a vnitřní osvětlení, takže okolí vozu je dostatečně osvětleno. Na cestu k vozu nebo od vozu budete tedy vždy dobře vidět.

Žádné komentáře